top of page
Geometric Pattern Membership Certificate

Fiberglas Hazır Mezar ve Süs Havuzları

fiber çocuk mezarı (fmt-301)

40 YIL
GARANTİ

Ağırlık : 30 kg

Boy: 140 cm

En: 65 cm

Yükseklik: 45 cm

Baş Taşı Yüksekliği: 90 cm

Fiyat: 1250 TL

(Nakliye ve Montaj +350  TL)

Kredi Kartlarıyla Alışveriş İmkanı 

     Kompozit malzeme ile üretilen hazır mezarların fiyatları, mermer ya da granit kullanılarak yapılan mezarlara göre daha uygundur, ayrıca kargo maliyeti oldukça düşüktür. 
 Ürünlerimizin yapımında  kullandığımız kompozit malzeme, sahip olduğu kimyasal ve fiziksel özelliklerin katkısıyla alternatiflerine göre hazır mezarlarımızın daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Güneş ışınlarından, olumsuz hava şartlarından ve kimyasal etkilerin büyük  çoğunluğundan  zarar görmez. 
     Kompozit hazır mezar modellerimiz, yapısı itibarıyla çürümeye, esnemeye ve her türlü hava koşullarına dayanıklıdır. Esnek ve mukavemetli bir malzeme olmasından dolayı polyester mezarlarda çatlama veya ek yerlerinden ayrılma söz konusu değildir.
     Ürünlerimizin çarpma, basınç, eğilme ve çekme mukavemeti, bir çok metal ve mermere  göre daha yüksektir. Yüksek sıcaklık veya soğuğa karşı dayanıklıdır. Kompozit malzemenin genleşme katsayısı çok düşüktür, tüm çevresel baskılara dayanabilecek kadar sert ve dayanıklıdır.
    Kompozit hazır mezarlar hafif ve tek parça olması sayesinde kolay kurulum avantajı sağlar. Fiber mezarlarımızın ağırlığı modeline göre sadece 45-50 kg'dir.  

Sağlam

Dayanıklı

Hızlı Teslimat

Güvenli Alışveriş

Uygun Fiyatlar

bottom of page